پورتال شبکه بازرسی و نظارت مردمی
در پی اجرای طرح ملی شبنم؛
واردات قانونی گوشی موبایل افزایش یافت
شنبه, 22 مهر 1391 13:18:06

واردات قانونی گوشی موبایل افزایش یافت محمود اعلایی خبر داد : میزان واردات قانونی گوشی موبایل نسبت به سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.
به گفته مجری طرح شبنم میزان واردات قانونی گوشی موبایل نسبت به سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی به نقل از موبنا، محمود اعلایی در گفت و گو با این خبرگزاری با اشاره به اینکه چندی پیش بیشتر گوشی تلفن همراه بخش عمده‌ای از قاچاق کالای وارداتی به کشور را تشکیل می دادند اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح شبنم میزان واردات غیرقانونی این کالای ارتباطی به طور چشمگیری کاهش یافته است.
وی با اشاره به کاهش تعرفه واردات گوشی موبایل در اواسط سال گذشته گفت: دولت توانست با این تصمیم درست میزان واردات قانونی گوشی های موبایل به کشور را افزایش دهد که در پی آن با اجرای طرح شبنم نیز  بخش عمده‌ گوشی‌های غیرقانونی و قاچاق کاهش یافت.
مجری طرح شبنم با اشاره به اینکه در دو سال گذشته فقط حدود 750 هزار گوشی موبایل به صورت قانونی به کشور وارد شده بود، اظهار داشت: در سال جدید با اجرای این طرح واردات قانونی گوشی های تلفن همراه به 15برابر سال های گذشته رسیده است.
اعلایی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر اجرای طرح شبنم در حوزه تلفن همراه باعث شده که مصرف‌کنندگان نسبت به صحت و سلامت کالای خریداری‌شده مطمئن باشند و از خدمات پس از فروش و ضمانت‌های قانونی آن نیز بهره ببرند.
کد خبر: 216

چاپ شده از پورتال شبکه بازرسی و نظارت مردمی - کلیه حقوق محفوظ است.
زمان چاپ: یکشنبه, 26 آذر 1396 11:21:35
نشانی صفحه خبر:
http://shabnam.ir/ViewDetail/Content/161fa78f-151b-11e2-b60b-005056be35a4