جمعه 26 آبان 1396, 22:32:11
 
 
نسخه قابل پرینت  نسخه PDF  نسخه xml  نسخه Word  اضافه کردن به لیست علاقه مندیها  ارسال به ایمیل
227 هزار بازرسی و اعمال 100 میلیارد تومان تخلف در بازرسیهای طرح شبنم

معاون بازرسی سازمان حمایت خبرداد :

227 هزار بازرسی و اعمال 100 میلیارد تومان تخلف در بازرسیهای طرح شبنم

تعداد بازدید: 2784 چهارشنبه, 8 خرداد 1392 13:34:49

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، مجتبی فراهانی در مراسم آغاز به کار اپراتور چهارم طرح شبنم اظهار داشت: طرح شبنم با هدف جلوگیری از ورود کالای قاچاق ایجاد شده است به نحوی که مبارزه با قاچاق کالا در کشورهای منطقه یک موضوع اساسی و مهم است و حتی در داخل کشور نیز باعث گله‌مندی تولید کنندگان شده بود.

وی افزود: وزارت صنعت در بحث بازرسی و نظارت کارشناس محوری را در راس امور خود قرار داده است.

معاون بازرسی سازمان حمایت گفت: عملیاتی شدن طرح شبنم همسو با فرمان مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق کالا است که در فرمان ایشان تمام ابعاد مبارزه با قاچاق مشخص شده است که می‌توان به تقویت و توسعه زیر ساخت‌های مبارزه با قاچاق، استفاده از فناوری‌های نوین و برخورد با سرشاخه‌های اصلی قاچاق اشاره کرد.

فراهانی افزود: در مراحل اول و دوم اجرای طرح شبنم و تا پایان اسفند سال گذشته، 227 بازرسی از وارد کنندگان صورت گرفته است و بیش از 10 میلیارد تومان پرونده تخلف تشکیل و اعمال شده است.

معاون بازرسی سازمان حمایت گفت: سلامت تجاری، امنیت سرمایه‌گذاری، اشتغال مولد، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از مهمترین اهداف اجرای طرح شبنم و همچنین توسعه بازرسی و نظارت است.

وی افزود: اجرای طرح شبنم در سطح عرضه موفقیت نسبی داشته است و در سطح واردات اقدامات خوبی انجام شده و وزارت صنعت به دنبال آن است تا طرح شبنم را از گلوگاه‌های اصلی ورود کالا اجرا کند.

کلید واژه های خبر:
طرح شبنم ، مجتبی فراهانی ، 
 

کد خبر: 252

 
نسخه قابل پرینت  نسخه PDF  نسخه xml  نسخه Word  اضافه کردن به لیست علاقه مندیها  ارسال به ایمیل
بازگشت به صفحه قبل
ثبت نظر شما
شرکت خدمات انفورماتیک راهبر  مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات  شبکه اطلاع رسانی بازرگانی ایران  مرکز صدور گواهی الکترونیکی  کارگروه تحولات اقتصادی  پایگاه اطلاع رسانی دولت  شورای اصناف کشور 
صفحه اصلی  |  جستجو  |  نسخه RSS
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت خدمات انفورماتیک راهبر - آخرین بروز رسانی چهارشنبه 16 مهر 09:35:22
کلیه حقوق برای شرکت خدمات انفورماتیک راهبر محفوظ است
RSS | صفحه نخست | آرشیو

تمامی خدمات این وب سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.